•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Івент заслуговує на окрему статтю, бо Ніксам дійсно вдалося об*єднати небайдужих до PHP людей (до яких належить і ваш слуга) у тусовку, що проходить на улюбленому стадіоні Металіст.
Зі стрічкою у Львові Міста за життя.

П*ята зустріч туси відбулася 30 листопада, коли я був у Львові на акції Міста за життя) , моя довольна морда зі стрічкою (яка має сакральне значення) на фото нижче, приблизно такі самі ми продукували у місті Лева, відбиваючись від нападок “патріотів”, які з піною у роті дебатували, як прийдуть до влади – і нас на гілляку, запроданців амнестійних. Так іноді буває – ти людині про цінність життя, а тебе на шибеницю ведуть, раз за разом. Вже звик) Присвячена зустріч програмістів була Міжнародному дню захисту інформації. Символічно, що я захищав життя як найціннішу сакральну річ, а в Харкові, на протилежному кінці України, у той же час, шла жвава дискусія про захист інформації, яка сьогодні керує нашим життям. В обох містах відмічали не надто веселе свято піпли, що переймаюсться проблемами на високому фаховому рівні. Усі зустрічі Ніксів проходять файно, за аншлагу, як видно на фото, і на останньому було так само. Відрізняють ці туси великі кава брейки, коли можна поспілкуватись з десятком людей у нескінченних коридорах стадіону та побачити купу друзів, багатьох з яких не зустрічав роками, а тут… за канхветами зустрілись… і вийшли після фінішу за пивом… Хоча останнього разу я поїхав ролити нічним містом, розпорошуючи РНР ідеї (або саджаючи їх по клумбах). Навесні буду чекати на врожай, буде суперово побачити дерева фіолетові зі слоненятами. Цікаво, які бруньки матимуть ці дерева, з яких виростуть любі серцю слоненятка))) А може, студенти, які топають поряд з тими клумбами, стануть РНР-кодерами, і я буду причетним до формування нової генерації не тільки громадсько активних студентів, а й об*єктно-оріентованих? :)))
thinkPHP на Металісті.

У прес центрі Металіста зібрали за круглий стіл фахівців, що дискутували з аудиторією на тему “Що має знати PHP-дев і чи варто писати власний фреймворк. У той же час я у Львові вів дискусії про цінність життя та неприйнятніть смертної кари з перехожими, а потім усіх свідомих причарувало дійство біля каплички Боїмів, де лідери церков та представники влади висловили свою підтримку акції. Не шкодую, що вибрав більш активний спосіб проведення вікенду, бо відео івента у Харкові можна переглянути за посиланням:

А от відео подій у Львові переглядати можна у спогадах раз за разом: кожного разу, виходячи до людей, моє серце тріпоче, у чарівних містах (як Львів), ще й завмирає, а гарну тусу можна знайти усюди! Доведено особисто, для туси навіть знання мови не потрібно! Емоції та Гінесс – інше тупо зайве, хіба про захист не забувайте)
Ніхто так і не помітив, як скінчився день і розпочалася зима, а з нею у наше життя прилетів марафон свят та благочинних кампаній, про які окрема мова… Поки зима не справжня, з дощами, як саме я її зустрів читайте у статті про каву та бренді на Галичині
Як виявилось, 30 листопада відзначають ще й Всесвітній день слонів, а м*який elePHPant – на згадку дають усім учасникам дискусії. Мабуть, через повагу до моєї участі у кампанії, ці слоненята не насрали, бо перше грудня (субота) я зустрів з чистою головою та без присмаку лайна у роті… Невже вони тепер мене поважають і по суботах я буду просинатися без похмілля та лайна?
Для тих, кому нічого не зрозуміло (які слони? про який врожай РНР йде мова), пристібаю фотки та раджу читати Вікі))) Про смаки не спорять, комусь, качки, комусь – вікна/роботи/яблука, а чиємусь серцю ближчі слоненятка, мі-мі-мі)
Слоненятка РНР
Слоненятка РНР від Ніксів іграшка