•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Мабуть, у кожної тусовки є якісь якоря, чи принаймні, мають бути. Протягом осені я відвідував майже ВСІ івенти харківської ФРІ та, здається, забув, нащо воно треба.
ФРІ правляння - грудень 2012, Харків

Трохи про івенти (впорядковані за кількісними показниками):
1. Правління. Збір дівчат для обговорення ідей, які не будуть реалізовані. Єдине виключення: якщо принести з собою не тільки ідею, а й план заходу та узяти не себе усю відповідальність за івент. Бажаючих взяти відповідалльність на себе небагато, так само як і заходів((( Новеньким щастить – треба брати на себе відповідальлність за майбутнє організації. Тільки молодь ховається, треба шукати для них стимули (пєчєнькі не всіх мотивують до активної розбудови). Кажуть, колись все було інакше, за минулого керівництва, яке вже переїхало до столиці і тепер там впроваджують «харківські закони» 😉
2. Паті. Безалкогольні вечори з певною атмосферою, яку треба собі самому малювати. Хоча не факт, що цю атмосферу хто-небудь не зрозуміє помилково. Може, у мене одного проблеми без алкоголю на вечорах, де емаоції під табу? Чи емоційність пропорційна кількості алкоголю у крові?
3. Стратегічне планування. Відбулося у неділю після івентів з Червоним Хрестом та МПР (молодіжний правозахисний рух). Хоча не був у захваті від перших двох, останній івент неділі взагалі був безглуздим: сиділи студенти у вконтакті з халявним чайком та фай файем на хаті. Інколи відволікались на сплікування та регіт. Знову ж таки, мозковий штурм нема з ким проводити, треба приходити з виключно власними ідеями. Як би не хотілося, але напружити мозок можна лише з маркетологами (які, в залежностиі від бюджету, стають піарниками, дизайнерами, СММниками, верстальниками, будівельниками, вантажниками). Чекати на ідеї від ФРІшок не доводиться, можливо, тому так мало людей відвідує зібрання. Але ж і писати власні проекти на самоті якось безпорадно… Тут на поміч виходять піпли з старших поколінь, яких треба копати, ще й канхветами годувати)))
Пам*ятаю ФРІшну конференцію восени. І були дебати – хто стане головою харківського осередку. За логікою, кого не обрали головою, йде до правління, кого не обирають туди – йде на голів департаментів та служб, кого не вибрали на них – у КРК. Так я став членом контрольно – ревізійного комітету харківської ФРІ. Мені обіцяли, зможу гопати голів департаментів – challenge excepted, а ще багато обнімашек та пєченєк. Компанію у КРК склали Миткалик, Сулима, Чумак та Веракса… Гопати дали Губіна (ейч ар) та медіа Сороку (бо медійними питаннями займався до того), але ж її до наздогнати треба!!! Оленка як привид, невловима. Навіть печиво, яке вибив, не можу отримати вже 3 місяці…
Гопати доводиться себе самому, аби видумати роботу іншим, а потім слідкувати за виконанням. Не найгірший варіант, до специфіки звикав довго (чесно). Зустрічі КРК – мітинги друзів, що вихваляються, яких успіхів вони досягли у стимулюванні голів департаментів у виконанні постанов, які, власне, самі прописали та спустили “бідним керівникам”. Почали квітнути садистські риси. Подивимось, що буде за рік. Не жалкую, що пішов до КРК, тепер маю стимулювати та відслідковувати ті зміни, які так потрібні ФРІ – challenge excepted), треба закінчувати новорічний алкомарафон та починати працювати. Разом з тим, отримав роботу у медіа департаменті, бо Сорока пєчєнєк пообіцяла поставився відповідально до розвитку осередку (я – цар) та почав втілювати зміни згідно стратегії, яку чекаю у сновидіннях вже декілька місяців. Знали б Ви, як набридло спати на книжках з репутаційного менеджменту та стратегічного планування та кожного ранку пригадувати, чи не наснилась стратегія вночі… Чим я гірший від Менделеева, якому наснилась його таблиця??? Ще 3 місяці чекаю на чудо, потім сяду розробляти стратегію власноруч)))
Що гарного трапилося зі мною цього року, чим я завдячую ФРІ:
1. Більш тісними зв*язками з іншими НУО (Емнесті Інт, …)
2. Декілька тусовок ГОшників, які дійсно приємно пригадати, на які мене запрошено як ФРІшника чи співчуваючого.
3. Досвід приписки (50/50 негатив та позитив).
4. Кілька івентів, у організації яких я приймав безпосередню участь.
5. Нагадайте, що ще…