•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Власне, мої ідеї щодо анонсів школи активізму дивіться нижче. У анонсах першої школи розказували, який хороший Червоний Хрест (ні, гірше – Харківська Обласна Організація Товариства Червоного Хреста України), тому рушайте до нас. На мою думку, цим ми показуємо власний егоїзм, замість того, щоб майбутній слухач був мотивований власним егоїзмом прийти для участі у проекті. Ми маємо ПРОДАВАТИ участь у гарних справах.
Рождение благотворительного проекта команды по сбору средств школы

Цей пост є чернеткою, з якої, маю надію, на корпоративі ми напишем дійсно гарний текст. Писав я колись такий анонс ФРІ школи , гумористичний, тому цей пост, як ви розумієте, набагато серйозніший! Треба буде продумати стратегыю СММ: зробити відео та текстове інтерв*ю з учасниками (досвід, гумористичні ситуації, зміни у світосприйнятті, активну громадську позицію і т.п.), фотки цікаві відібрати та просувати матеріал у соц. мережі. Кожен має подумати, що саме він запам*ятає з проекту та про забарвлення у потенційних учасників цих спогадів. Ми маємо мотивувати его учасників прийти на школу, а не розказувати, які ми гарні Окрім того, маємо презентувати спікерів майбутньої школи, подумати, як саме це зробити найкраще.
Я розбив текст на 5 меседжів, які хочу донести. Анонс надто великий, маємо скоротити(, подумайте, як та що я пропустив.
1. Коли усі страждатимуть від авітамінозу та депресії, ми запрошуємо тебе узяти участь у яскравому проекті від знаних волонтерів Червоного Хреста, який подарує яскраві емоції та досвід, що допоможе стати лідером, який формує тренди та керує власним життям, а не реагує на зовнішні подразники.
2. Ми ставимо за мету зробити з учнів ефективних проектних менеджерів, здатних приймати рішення, ставити цілі та досягати їїх без внутрішнього дискомфорту.
3. Запорукою вашого успіху в житті стануть навички вільної комунікації, ріст мотивації та впевненості у своїх силах, вміння відчувати себе розумово та емоційно сильним – коли ви в останнє відчували себе таким?
4. Проект побудований, аби ви використали усі отримані знання на практиці і складається з наступних етапів:
– Теоретична. Ви почуєте яскравих лідерів з великим досвідом активізму (16-17 березня)
– Практична (наступні 30 днів), учасники об*єднаються у команди та розпочнуть підготовку та реалізацію нескладних власних проектів (які є послідовними частинками благодійних проектів Червоного Хреста) з допомогою випускників минулих років. Буде багато самостійної роботи
– Фінішна пряма проекту, коли всі івенти будуть проведені (друга половина квітня) та підбиття підсумків.
– Корпоратив та вручення сертифіатів Харківської Обласної Організації Товариства Червоного Хреста України
5. Ти запрошений, якщо хоч один з пунктів нижче про тебе: вік від 16, маєш бажання самовдосконалення, чув про Червоний Хрест, хочеш займати активну життєву позицію, бажаєш займатись громадським активізмом, хочеш поліпшити карму участю у благодійних проектах.
Обов*язковою є участь у всіх стадіях проекту. У соц мережі (лінк ВК) учасники попередніх шкіл розкажуть (до 14 березня) про досвід та зміни у житті, які сталися завдяки отриманим знанням, підписуйтесь!
Участь у проекті є безкоштовною. Передбачені кава брейки (безкоштовні), вартість проїзду не відшкодовується. Обов’язковою є попередня реєстрація, кількість місць обмежена, пріоритете буде надаватись учасникам, які зареєструються раніше.